HAKKIMIZDA

Tecrübede 15. yıl
ana sayfa/hakkımızda

HAKKIMIZDA

Temel olarak iletişim sektöründe faaliyet göstermek amacıyla 2007 yılında Mersin’de kurulmuş olan 2A Telekom, özellikle GSM, telefon ve RF sistemleri ile Fiber optik sistem ve uygulamalar gibi geniş bir yelpazede ihtisas geliştirerek, sahip olduğu eğitimli ve deneyimli insan gücü ve oluşturduğu teknik alt yapıyı kullanarak önemli projeleri başarıyla tamamlamış ve kısa sürede hizmet verdiği bölgede bir model oluşturmuştur. Bu doğrultuda süresinde teslim edilmiş veya hala devam etmekte olan projelerimizi kapsayan tüm referanslarımız bu başarının en büyük kanıtıdır.

2A Telekom bu istikrarlı büyümenin neden olduğu özgüvenle birlikte kurum kültürünün bir parçası olan sürekli inovasyon vizyonunun bir sonucu olarak, mevcut özellikleri veya öngörülen kullanımlarına göre yeni ya da önemli derecede iyileştirilmiş bir mal veya hizmeti ortaya koymak için özellikle 2009 yılından beri AR-GE çalışmaları başlatmıştır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

2A’nın Kalite Yönetim Sistemi, hızlı karar vermek ve uygulamaya geçebilmek için, minimum bürokrasi ve dokümantasyon prensiplerine dayanılarak oluşturulmuştur. Bu özellikler, aşağıda belirtilmiş proje bazlı yönetim ve süreç yaklaşımları kullanılarak kazanılmış ve kalite yönetim sistemine başarı ile entegre edilmiştir:

Mevcut ve gelecekteki müşterilerin ihtiyaçlarını anlamak, müşteri gereksinimlerini karşılamak ve müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet sunmaya gayret etmek, Ortak gaye ve yön oluşturmaya liderlik ederek, şirket hedeflerini gerçekleştirmek için çalışanların tamamıyla dahil olabilecekleri ortamı yaratmak ve bu ortamı korumak, 2A üyelerinin, tüm seviyelerde, 2A organizasyonunun esasını teşkil ettikleri bilincinde olmak ve onların tam katılımı ile yeteneklerinin 2A’ın kalite başarısı için kullanılmasını sağlamak, Arzu edilen sonuçlara daha verimli şekilde ulaşmak için faaliyetleri ve ilgili kaynakları tek bir süreç olarak yönetmek, Birbiri ile ilişkili süreçleri, 2A’ın, kalite hedeflerini başarmada etkililiğine ve verimliliğine katkıda bulunan bir sistem olarak tanımlamak, anlamak ve yönetmek, Veri ve bilgilerin analizine dayanan etkili kararlar almak, Tedarikçiler ile, ortak değer yaratmak için, karşılıklı fayda sağlayan ilişkiler kurmak.

A. Küpeli

Genel Müdür

img

Tabiat dostu

Güneşten aldığımız ışığı, tabiata dost elektrik enerjisine çeviriyoruz.

Profesyonel

Özgüvenimiz tecrübelerimize dayanır. Profesyonel kadromuz ile gerektiğinde 7/24 hizmet veriyoruz.

Uygun çözümler

Güneş enerjisi sistemlerinin yatırım maliyetinin yüksek olmadığını size kanıtlayacağız. Bizi arayın

MARKALAR

Profesyonel Hizmet & Kalite Anlayışı

2A Tüm iş süreçlerinde mutlak suretle kaliteyi ön planda tutar. Bunun gereği olarak ta kullandığı ürünler ve satış, montaj, teslimat süreçlerinin tümünde özenli bir uygulamaya dönük çalışır.

img
img
img
img
img